Komunikat Dziekana WIZ PP z 16.02.2021r. w sprawie realizacji zajęć w formie kształcenia zdalnego w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021r.

Uwzględniając zapisy Zarządzenia nr 4 Rektora Politechniki Poznańskiej z 8 lutego 2021r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i organizacji zajęć w Politechnice Poznańskiej w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 oraz sytuację epidemiczną w Polsce, Dziekan WIZ PP zarządza realizację zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia w formie kształcenia zdalnego do dnia 6.04.2021r.
Prowadząc zajęcia zdalne należy stosować przedmiotowe wytyczne ujęte w obowiązujących zarządzeniach Rektora PP. 
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania, z mocą obowiązującą od 27 lutego 2021r. 

 

Dr hab. H. Włodarkiewicz-Klimek, prof. PP
Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej

 

ZOBACZ TREŚĆ ZARZĄDZENIA
 

 

 

Rekrutacja do  IV EDYCJI TOP YOUNG 100

odbędzie się czwarta edycja programu, który ma na celu intensywne wsparcie rozwoju kompetencji najbardziej utalentowanych studentów w całej Polsce związanych z szeroko pojętą branżą Transport – Spedycja – Logistyka. 
Rekrutacja trwa do 17.03.2021 i skierowana jest do studentów kierunków logistyka oraz zarządzanie (od drugiego do piątego roku studiów). 
Opiekunem Programu na WIZ jest dr inż. Monika Kosacka-Olejnik


Więcej informacji o programie i korzyściach:  http://www.fem.put.poznan.pl/pl/node/8487   oraz   https://topyoung100.pl/ 

 

 

Oferta pracy dla logistyka.

 

FTD.aero Sp. z o. o., dynamiczna firma działająca od kilku lat w branży symulacji lotniczej, poszukuje kandydata na stanowisko logistyk – specjalista do spraw zaopatrzenia.
Jeśli poszukujesz pracy w ciekawej branży, która pozwoli Ci obcować z lotnictwem i nowymi technologiami, praktycznie wykorzystywać swoją wiedzę oraz rozwijać umiejętności, ta praca może być właśnie dla Ciebie!


Sprawdź ofertę: oferta pracy_Logistyk 02_2021.pdf
 

 

Atres Intralogistics – oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania Inżynierii.

 

Przedsiębiorstwo Atres Intralogistics, które jest partnerem Wydziału Inżynierii Zarządzania współpracując w ramach działalności Rady Biznesu WIZ zachęca Studentów do zapoznania się z ofertą pracy dla Asystenta w Dziale Realizacji.

Atres Intralogistics to czołowy producent wózków transportowych. Wyposażamy zakłady, fabryki i magazyny w nowoczesny i efektywny sprzęt służący transportowi wewnętrznemu. Zajmujemy się profesjonalną analizą, projektowaniem, tworzeniem prototypów i wdrażaniem kompletnych systemów transportu opartych na kompletnych, współpracujących ze sobą rozwiązaniach intralogistycznych.

Oferta:  Asystent działu realizacji 01.2021 v02 KR.pdf

 

 

 

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

 

 

1 grudnia 2020 roku ruszył nabór zgłoszeń do XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

 

Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą. Do Konkursu mogą być również zgłoszone wynalazki i wzory użytkowe, które powstały w ramach współpracy międzynarodowej, których współtwórcami są studenci zagranicznych Organizatorzy oczekują również na zgłoszenia wynikające ze współpracy międzynarodowej, w której współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.

 

więcej: https://tu.kielce.pl/xi-edycja-ogolnopolskiego-konkursu-student-wynalazca/

 

 

Program stypendialny Eiffel – otwarty nabór wniosków!

 

Zdobądź stypendium Eiffel na wymarzone studia we Francji! Ten prestiżowy program stypendialny wspiera zagranicznych studentów chcących odbyć studia we Francji na poziomie magisterskim lub doktoranckim.

Informacje o programie oraz vademecum dla kandydata dostępne są na stronie Campus France Polska: https://www.pologne.campusfrance.org/pl/programy-stypendialne-0

W przypadku wszelkich pytań związanych ze stypendiami czy studiami we Francji zapraszamy do kontaktu z Campus France Polska:
https://www.pologne.campusfrance.org/pl/dzial-ds-wspolpracy-uniwersyteckiej-i-naukowej-campus-france-polska

 

Więcej informacji ...

 

 

 

Na stronie MNiSW zamieszczono następującą informację:

 

"legitymacje studenckie, legitymacje doktorantów, a także legitymacje służbowe nauczycieli akademickich pozostają ważne w okresie ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni oraz 60 dni po zakończeniu tego okresu. Nie ma zatem konieczności osobistego stawiennictwa w uczelni w celu przedłużenia ważności ww. legitymacji."

 

Jeżeli posiadasz status Studenta to Twoja legitymacja zachowuje ważność bez konieczności jej przedłużania i naklejenia hologramu do 31.01.2021 r.

 

Z taką samą datą ważności możesz teraz uzyskać mLegitymację studencką (https://www.gov.pl/web/mobywatel/mlegitymacja-studencka) w aplikacji mObywatel (https://www.gov.pl/web/mobywatel).

 

Każdy student, który aktywował eKonto i posiada ELS, może wygenerować mLegitymację w serwisie eStudent, menu Legitymacje https://estudent2.put.poznan.pl/?do=Student.StudentCards

 

Pełna treść komunikatu: https://www.gov.pl/web/nauka/ograniczenie-prowadzenia-zajec-w-siedzibie-...

 

 

 

 

Tutaj: https://ekursy.put.poznan.pl/course/view.php?id=7500 są przygotowane dla Was filmiki, jak poruszać się po platformie eKursy. Przygotowała Victoria Szocik specjalnie dla Was!

 

 

 

UWAGA! PRACA W AMAZON!

 

Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. zaprasza do aplikowania na stanowisko GRADUATE AREA MANAGER.

 

Proces rekrutacji odbywa się poprzez:

  • zgłoszenie CV
  • phone screening
  • test matematyczny, jeżeli kandydat nie ma jeszcze ukończonych studiów wyższych
  • rozmowa (online) rekrutacyjna na podstawie Leadreship Principles Amazon w oparciu o model STAR.

 

Życzymy powodzenia

 

 

 

Oferta bezpłatnego stażu dla studentów

 

 

 

 

 

Studenci WIZ w programie TOP YOUNG 100

 

 

Studenci Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej zakwa-lifikowali się do III edycji prestiżowego konkursu TopYoung100:

 

Nasi reprezentanci to:

 

Aleksandra Jarecka

Marcin Gierszewski

Adrianna Kłopocka

Dominika Adamiak

Paulina Baczyńska

 

Wszyscy zakwalifikowani studenci studiują Logistykę na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej, a ponadto są członkami Koła Naukowego „Logistyka”.

 

Jest to wielki sukces przede wszystkim grona naszych reprezentantów, dla także Wydziału- jego wszystkich Wykładowców. Studenci przeszli przez ciężki etap rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim, prezentując swoje innowacyjne rozwiązania dotyczące nowego szlaku jedwabnego i rozwiązań logistycznych dla przedsiębiorstw.

 

Nasi reprezentanci są w gronie 76 najlepszych studentów Polski, którzy zostali przyjęci do tego programu.

 

Studentom gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju!!!