• Polski
  • English

Aktualności - Strefa studenta

Zapisy na lektorat na semestr zimowy roku akademickiego 2020/21

 

 

Studenci zapisują się na lektorat korzystając z uczelnianej platformy Moodle:

https://moodle.put.poznan.pl   

 

Termin zapisów na lektorat 19.06.2020 – 17.07.2020 r.

 

Informacje o przydziale studentów do poszczególnych grup będą widoczne w systemie zapisów po zalogowaniu się na tydzień przed rozpoczęciem zajęć.

 

Polski
Krótki: 
Zapisy dotyczą studentów rozpoczynających lektorat - studia stacjonarne - aktualny: I rok studia II stopnia, kierunki Inżynieria Zarządzania, Logistyka oraz Inżynieria Bezpieczeństwa.

Zapisy na egzamin z języka obcego w semestrze zimowym 2019/20

 
Szanowni Państwo,

 

Poniżej załączone zostały ogłoszenia informujące o procedurze zapisów na egzamin z języka obcego w semestrze zimowym w roku akademickim 2019/20.

Dotyczą one studentów, którzy zgodnie z planem studiów powinni przystąpić do egzaminu w sesji zimowej 2019/20 oraz tych studentów, którzy mają w tym względzie zaległości.

 

Studia stacjonarne:

Polski
Krótki: 
Zapraszamy do zapoznania się z procedurą zapisów na egzamin z języka obcego, które dotyczą studentów, którzy zgodnie z planem studiów powinni przystąpić do egzaminu w sesji zimowej 2019/20 oraz tych studentów, którzy mają w tym względzie zaległości.

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa

 

 

Zaproszenie III Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Nauka i praktyka w służbie człowiekowi pracy

 

 

Szanowni Państwo,

 

W dniu 15 listopada 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu:

Polski
Krótki: 
W dniu 15 listopada 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji UAM odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Nauka i praktyka w służbie człowiekowi pracy: Umowa o pracę? Umowa cywilnoprawna? Samoza- trudnienie? Udział w konferencji jest bezpłatny. Pracowników i Studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania zaprasza Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu. Dr inż. Mirosława Przybylska (miroslawa.przybylska@put.poznan.pl)

II stopień Wydział Inżynierii Zarządzania

 

Zebranie organizacyjne dotyczące zajęć  z  wychowania   fizycznego

Termin:    środa  -   10.10.2018 r.  o  godz.  13.00

Miejsce:    Hala Sportowa CS PP ul. Piotrowo 4

                                                                                         

Studium  Wychowania Fizycznego  proponuje  :

 

nieodpłatnie :     

Polski
Krótki: 
Zebranie organizacyjne dotyczące zajęć z wychowania fizycznego dla studentów II stopnia Wydział Inżynierii Zarządzania. Na zebraniu obecność obowiązkowa dla wszystkich!!!

STYPENDIA MINISTRA DLA STUDENTÓW

 

STYPENDIA MINISTRA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA DLA STUDENTÓW NA ROK AKADEMICKI 2018/2019

 

Polski
Krótki: 
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało zasady przyznawania stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia na rok akad. 2018/19. Tryb przyznawania stypendiów jest dostępny na stronie ministerstwa

Wykład otwarty o logistyce szpitalnej

 

Koło Naukowe "Logistyka" działające na Wydziale Inżynierii Zarządzania zaprasza na wykład otwarty w zakresie logistyki szpitalnej i medycznej. 
Wykład poprowadzi Maciej Krzywobłocki.

Wykład odbędzie się 9 maja 2018r., w sali L123 w budynku Biblioteki Technicznej Politechniki Poznańskiej (Piotrowo 3, Poznań). Nie może Was tam zabraknąć! 
 

 

Polski
Krótki: 
Koło Naukowe "Logistyka" działające na Wydziale Inżynierii Zarządzania zaprasza na wykład otwarty w zakresie logistyki szpitalnej i medycznej.

Zaproszenie na Targi SAWO 2018

 

W dniach 24-26.04.2018 odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa 2018  (www.sawo.mtp.pl).

SAWO to największe targi branży BHP w Europie Środkowo – Wschodniej.

Zainteresowani Targami mogą skorzystać z zaproszenia. Prośba o kontakt:

dr inż. Mirosława Przybylska pok. 303b (miroslawa.przybylska@put.poznan.pl)

 

W szczególności polecam wydarzenie:

Polski
Krótki: 
W dniach 24-26.04.2018 odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2018. Zainteresowani Targami mogą skorzystać z zaproszenia. Prośba o kontakt: dr inż. Mirosława Przybylska pok. 303b (miroslawa.przybylska@put.poznan.pl).

Współpraca Koła Naukowego Progress z Klubem Strzeleckim Tarcza

 

 

W dniu 8 kwietnia członkowie Koła Naukowego Progress, działającego na Wydziale Inżynierii Zarządzania, w ramach współpracy z Klubem Strzeleckim Tarcza Szamotuły przeprowadzili pomiary hałasu na terenie strzelnicy w Mutowie oraz w jej bezpośredniej okolicy. Celem prac jest wstępna ocena oddziaływania środowiskowego tego typu obiektów. Prace Koła Naukowego nadzorowali pracownicy Katedry Ergonomii i Inżynierii Jakości p. dr inż. Marcin Butlewski oraz dr inż Tomasz Ewertowski.

 

Polski
Krótki: 
W dniu 8 kwietnia członkowie Koła Naukowego Progress, działającego na Wydziale Inżynierii Zarządzania, w ramach współpracy z Klubem Strzeleckim Tarcza Szamotuły przeprowadzili pomiary hałasu na terenie strzelnicy w Mutowie oraz w jej bezpośredniej okolicy.

TOP YOUNG 100 dla najlepszych logistyków w Polsce!

 

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej dołączył do programu Top Young 100 mającego na celu intensywne wsparcie rozwoju kompetencji najbardziej utalentowanych studentów logistyki w Polsce. Udział w programie to prestiż, zwłaszcza że zostanie on objęty Patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w zakresie kształcenia najzdolniejszych studentów w Polsce.

 

Polski
Krótki: 
Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej dołączył do programu Top Young 100 mającego na celu intensywne wsparcie rozwoju kompetencji najbardziej utalentowanych studentów logistyki w Polsce.

Harm. zimowej sesji egzaminacyjnej 2017/18

 

 

SESJA EGZAMINACYJNA - zima 2017/2018

Polski
Krótki: 
Zapraszamy do zapoznania się harmonogramem zimowej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2017/18

Strony