• Polski
  • English

Dziekanat

 

Studia niestacjonarne:

od marca 2018 r. obsługę studiów niestacjonarnych przejęło Zintegrowane Centrum Obsługi,  pokój nr 17 (parter) w budynku WBMiZ,

tel. 61 665 - 2945

e-mail:  zco.dziekanat@put.poznan.pl

strona:  www.zco.put.poznan.pl

 

 

Dziekanat Wydziału Inżynierii Zarządzanie jest czynny:

Studia stacjonarne:

 

Kierunek INŻYNIERIA BEZPIECZEŃSTWA;

Kierunek INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA;

Kierunek LOGISTYKA;

 

  • poniedziałek - czwartek: 10:30 - 14:30

 

mgr Anna Szwarc

email: anna.szwarc@put.poznan.pl

telefon: 61- 665-33-53

 

mgr Sylwia Zdeb-Gałecka

email: sylwia.zdeb-galecka@put.poznan.pl

telefon: 61-665-34-25

 

Studia III stopnia:

  • poniedziałek - czwartek: 10:30 - 14:30

 

Studia Doktoranckie ZARZĄDZANIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE:

mgr Anna Szwarc

email: anna.szwarc@put.poznan.pl

telefon: 61- 665-33-53

 

 

 

Administracja Wydziału Inżynierii Zarządzania:

 

Kierownik Administracyjny Wydziału

mgr inż. Arkadiusz Kalemba, MBA

email: arkadiusz.kalemba@put.poznan.pl

telefon: 61-224-45-09

 

Obsługa kształcenia międzynarodowego

mgr Karolina Andrzejewska

email: karolina.andrzejewska@put.poznan.pl

telefon: 61-224-34-35

 

mgr Agata Olejniczak

email: agata.olejniczak@put.poznan.pl

telefon: 61-665-34-28

 

mgr Marta Weber

email: marta.weber@put.poznan.pl

telefon: 61-665-34-10

 

Planowanie dydaktyki

mgr Izabela Szwedek

email: izabela.szwedek@put.poznan.pl

telefon: 61- 665-34-29

 

Sprawy finansowe

mgr Małgorzata Tuszkowska

email: malgorzata.tuszkowska@put.poznan.pl

telefon: 61- 665-34-31

 

Sekretariat Dziekana

Joanna Dolata

email: joanna.dolata@put.poznan.pl

telefon: 61-665-33-74

fax: 61-665-33-75